Kadra Nauczycielska

Nasze grono pedagogiczne posiada pełne kwalifikacje zawodowe oraz dobrą znajomość środowiska polonijnego. Cechuje się dużą wrażliwością na potrzeby i możliwości ucznia. Kwalifikacje swoje podnosi uczestnicząc w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Chicago.

Elzbieta BartoszBartosz, Elzbieta

Wychowawca kl. 2b

marta-wierzbaWierzba, Marta
Wychowawca kl. 1b

Copyright © 2009-2015 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.