Kadra Nauczycielska

Nasze grono pedagogiczne posiada pełne kwalifikacje zawodowe oraz dobrą znajomość środowiska polonijnego. Cechuje się dużą wrażliwością na potrzeby i możliwości ucznia. Kwalifikacje swoje podnosi uczestnicząc w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Chicago.

Barbara BanaszczykBanaszczyk, Barbara

Wychowawca kl. 2a

beata-skrobotSkrobot, Beata
Wychowawca kl. 3a

Copyright © 2009-2013 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.