Grupy Zainteresowań

Harcerstwo

Wielka Gra – Zbiórki – Wycieczki – Obozy – Kolonie – Koleżeństwo – Braterstwo

Wspól Praca – Obowiązkowość – Kształcenie Liderów – Odpowiedzialność - Zabawa

Zapraszamy dzieci (chłopcόw i dziewcznyki) od lat 6 - 15 do zapisania się do gromady zuchowej, drużyny harcerzy, i do nowej drużyny harcerek.

Harcerstwo  to dodatkowe ogniwo, ktόre uzupełnia i jednoczy Polska Szkoła, kosciόł i rodzice, aby wspόlnie dobrze wychować polską młodzież.

Harcerstwo jest Wielką Grą, ktόra:

• uczy odpowiedzialności, obowiązkowości, samodzielności, i patriotyzmu
  • uzupełnia wiedzę o Polsce, historii, geografii, religii, i tradycji
  • podbudowywuje sprawność i siłę fizyczną, oraz zaradność i uczyność
  • uczy wspόłpracy i kształci liderόw

Zbirόki harcerskie odbywają się w godz. od 3:15 - 5:15 w soboty w salach #8, #7, i #6 w starej szkole.

Dzieci przychodzą na zabawę a wychodza z nową wiedzą. Co robimy na zbiόrkach: gry, wyścigi, inscenizacje, śpiew, majsterkowanie, musztra, nauka i sport.

Oplata:  $160 za cały rok, ktόre pokrywa wszystkie materiały i sprzęt, ktόry używamy podczas zbiόrek.

*Mundury kupuje się osobno.

Zuchy i harcerze, ktόrzy biorą udział w zbiόrkach moga jechać na 2 tygodniowe kolonie/obόz w naszym ośrodku harcerskim w Wisconsin.

Po dalsze informacje, proszę kontaktować się z:

Zuchy - wiek 7-11

Tomek Baginski
(224) 343-5166

Harcerze -wiek 11-15

Alek Poniatowski
(815) 404-8801

Harcerki - wiek 11-15

Ania Domagała-Pierga

(847) 840-9602

Zapraszamy i zachęcamy do zapisywania waszych dzieci do Harcerstwa.