Wiadomości Rady Rodziców

 

Kontakt z Rada Rodziców drogą elektroniczną: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Sklepik Szkolny

 

Rada Rodziców postanowiła urozmaicić asortyment sklepiku szkolnego i począwszy od ostatniego piątku października (10/28) będzie sprzedawać hot dogi w cenie $1 za sztukę. Hot dogi będą sprzedawane w każdy ostatni piątek miesiąca. Sprzedaż zostanie wstrzymana na okres Postu. Zapraszamy!

 

Sprzedaż Ciast

 

W odezwie na prośbę rodziców i uczniów wznawiamy sprzedaż ciast.W każdy ostatni piątek miesiąca bedą sprzedawane ciasta na stołòwce szkolnej w godzinach od 8.00 - 8.30 wieczorem. Serdecznie zapraszamy do zakupu ciast i tym sposobem wspomożenia szkoły.

 

"Dzień Szkolnej Koszulki"

 

Ostatni piątek każdego miesiąca został ogłoszony "Dniem szkolnej koszulki" - zachęcamy wszystkich serdecznie do zalożenia koszulki szkolnej w ten dzień.

 

Pierogi


Tak jak każdego roku w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia będzie możliwość zakupienia piergòw. Zamòwienia będą przyjmowane do dnia  2 grudnia.

 

Forma zamówienia >>

 

Rada Rodzicòw ogłasza konkurs na największą ilość sprzedanych pierogòw.

Uczniowie klasy z ktòrej rodzice zamówią największą ilość pierogòw otrzymają nagrodę. Każdy uczeń z nagrodzonej klasy będzie mògł wybrać sobie dowolną rzecz ze sklepiku szkolnego.

 

 

Copyright © 2009-2015 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.