index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2023/2024

Login Nauczyciela

Zasady Funkcjonowania Szkoły

 • Uczniowie (tylko uczniowie)  wpuszczani będą do budynku szkolnego od godz. 4:45 do 5:00 drzwiami od głównego parkingu i przejdą do sali gimnastycznej, gdzie w miejscach wyznaczonych dla danych klas pod opieką nauczycieli dyżurujących będą czekali na swoich  wychowawców.

  O godz. 5:00 nauczyciele/wychowawcy odbiorą  swoje klasy z sali gimnastycznej i przejdą do sal lekcyjnych.

  Uczniowie najmłodszych klas będą doprowadzani do sali gimnastycznej przez dyżurującą nauczycielkę.

 • Uczniowie w starej szkole czekają na nauczyciela w swoich klasami.
 • Od godz. 5:00 po południu drzwi szkoły będą zamkniete. Spóźnieni uczniowie odprowadzani będą spod drzwi do klas przez dyżurujących rodziców.
 • Od godz. 8:00 do 8:45 wieczorem drzwi szkoły będą otwarte dla rodziców (z wyjątkiem kilku piątków, o czym poinformujemy). Będzie to czas dla rodziców na załatwienie spraw w sekretariacie i spotkania z innymi rodzicami na stołówce/kafeterii szkolnej - tylko na stołówce szkolnej.
 • Zajęcia szkolne kończą się dzwonkiem o godz. 8:45 wieczorem. Uczniowie odbierani będą przez rodziców z klas-jak w latach poprzednich i dla ułatwienia i rozładowania tłoku, będą mogli opuszczać budynek wszystkimi drzwiami.
 • Każda osoba niebędąca nauczycielem czy pracownikiem szkoły, która z jakichkolwiek powodów będzie musiała załatwić jakąś sprawę w czasie innym niż podany wyżej (8:00– 8:45), będzie musiała skontaktować się z sekretariatem szkolnym (224-436-0320), zgłosić się do sekretariatu i wpisać do książki.

  Rodzice dyżurni mają również obowiązek wpisania się do książki.
Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.