Na 16 lutego

JEZYK POLSKI:

Naucz się pięknie czytać „Fanfatalka"(str.115-116).Wykonaj ćwiczenia : 6/112,7/113 i ćwiczenia na stronie 114.

GEOGRAFIA:

Wykonaj ćwiczenia na stronie 13.

Osoby nieobecne na ostatnich zajęciach proszę o uzupełnienie ćwiczeń:str.7(1 i 2),str.8/3,str.11 i 12.

UWAGA KONKURS!!!!

Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w naszym konkursie szkolnym.

Konkurs „Moja szkoła”

W związku z 20 rocznicą powstania szkoły organizujemy konkurs szkolny przeznaczony dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Organizatorzy konkursu: Polska Szkoła im. Świętej Małgorzaty Marii w Algonquin

Cele konkursu:
:: Upamiętnienie dwudziestej rocznicy powstania szkoły.
:: Wzbudzenie w uczniach szacunku i przywiązania do swojej szkoły
:: Podejmowanie współzawodnictwa pomiędzy uczniami
:: Rozwijanie i eksponowanie umiejętności artystycznych naszych uczniów

Założenia konkursu:

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Polskiej Szkoły im Św. Małgorzaty Marii w Algonquin.

Konkurs obejmuje dwie grupy wiekowe:

Pierwsza Grupa - Od przedszkola do klasy piątej – konkurs plastyczny pt.” Moja szkoła”
Pierwsza grupa wiekowa musi wykonać plakat dotyczący życia szkoły. Forma plakatu oraz technika jego wykonania jest dowolna.

Druga Grupa - Od klasy szóstej do drugiej licealnej - wiersze, piosenki, skecze oraz szkolne dowcipy
Dzieła twórcze grupy drugiej muszą również odzwierciedlać scenki z życia szkoły.

Termin konkursu:

Wszystkie prace należy oddać do 16 lutego 2024 roku.
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie i upamiętnienia rocznicy powstania szkoły. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.