Zadanie 12/22

Witam,

Zadanie:

1. Proszę nauczyć się czytać tekst "Idą święta"' P., s.88-89.

2. Ćw., s.110,ćw.1, s.112,ćw.3.

3. Pomóż Rodzicom w świątecznych przygotowaniach, proszę. Będziemy o tym rozmawiać na zajęciach 12 stycznia.

Drodzy Państwo,

Dziękuję bardzo, w imieniu uczniów, rodziców i swoim, naszym 3 bardzo operatywnym paniom z Rady Rodziców: p.Iwonie B., p.Iwonie D. i p.Paulinie za wspaniale przygotowaną, sprawnie zorganizowaną Klasową Wigilię.

Państwu dziękuję zaś za klasowe i indywidualne życzenia, indywidualne kartki z życzeniami, słodycze, śliczne świąteczne ozdoby, przepięknego klasowego białego aniołka, który już zawisł w centralnym miejscu na mojej choince i malutkiej klasowej białej gwiazdce-świeczce, której, choć nie jestem zbytnim fanem żadnych świeczek, znajdzie się na moim wigilijnym stole.

Dziękuję bardzo.

Czego mogę życzyć nam wszystkim z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2024 Roku?

Wiary, która odmieni nasze serca.

Nadziei, że jutro będzie lepsze.

Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.

I zdrowia, które każdy potrzebuje, bardzo potrzebuje...

Do zobaczenia 12 stycznia, jak zwykle o godz. 5 p.m.

Dziękuję,

Lucyna Bator.