8 września 23r

Zajecia z dnia 11 wrzesnia
Szanowni Rodzice,
nazywam się Ewa Młynek,. W bieżącym roku szkolnym będę nauczycielką klasy "0A", do której uczęszczać będą Wasze dzieci. Przez 13 lat pracowałam w Polsce z dziećmi sześcioletnimi i mam doświadczenie w pracy z tą grupą wiekową. W tej szkole jest to mój 15-ty rok. W ciągu całego roku szkolnego dzieci będą uczyły się na pamięć wierszyków, piosenek, a poprzez zabawę będą poznawać alfabet polski, aby na koniec roku szkolnego cieszyć się z umiejętności samodzielnego czytania krótkich tekstów.
Jak co roku będę na naszej stronie internetowej systematycznie informować Was, co robiłam z dziećmi na zajęciach i co ewentualnie będą musiały dokończyć i jakie będzie zadanie domowe. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc, czy to w dokańczaniu prac w książkach, czy w jakiejś innej formie umożliwiającej dzieciom utrwalanie umiejętności i wiadomości zdobytych w czasie zajęć. Za wszelką pomoc i zrozumienie bardzo dziękuję. Ja ze swej strony dołożę wszelkich starań, aby Wasze dzieci w sposób optymalny poznały podstawy języka, które pomogą im w dalszej nauce w klasie pierwszej. Jeżeli będziecie Państwo mieć jakieś pytania lub spostrzeżenia i uwagi, które mogłyby w lepszy sposób wpłynąć na efekty naszej współpracy, można się ze mną kontaktować po zajęciach, albo telefonicznie pod numerem 1 (847) 894-4492, lub za pośrednictwem maila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Ważne: W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa na posiłek od godz.6:00 do 6:20
Lista przyborów szkolnych na każdy piątek !!!!!!!!
Książka
Zeszyt duży ( pokazałam jaki zeszyt na spotkaniu w piątek)
Kolorowe kredki ( najlepiej ołówkowe)
Strugaczka
Ołówek
Klej (najlepszy będzie w okrągłej tubce ten wysuwany )
Ps. Bardzo dziękuję mamą , które zgłosiły się do trójki klasowej, a są to panie: Justyna Turek, Piorkowska Donata, Bobro Iwona. Jak co roku zbieram od rodziny po $5, na różne projekty w klasie. Proszę pieniążki przekazywać do jednej z pań z trójki klasowej.
Życzę miłego tygodnia