Zadanie domowe z dnia 04/26/24

1. Nauczyć się czytać czytankę " Lekcja z dzwonkiem, dźemem i dźdźownicami" str. 88/89 w elementarzu

2.Proszę uzupełnić zadanie domowe w zeszycie ćwiczeń str.101 ( punkt 1,2,3,4 dyktanda nie będzie ale proszę to zdanie starannie przepisać do zeszytu lekcyjnego)

W przyszły piatek  3 maja wypada Dzień Konstytucji, narodowe święto w Polsce zatem bardzo proszę aby wszyscy  uczniowie tego dnia ubrani byli w strojach biało czerwonych , w koszulki patriotyczne lub inne stroje z motywem folklorystycznym , ewentualnie w nasze koszulki szkolne.

Jeśli pogoda na to pozwoli zorganizujemy mini paradę dla najmłodszych na parkingu szkolnym.

Rodziców wraz z uczniami serdecznie zapraszam do udziału w paradzie trzeciomajowej w Chicago dnia 4 maja 2024.

Link do zapisów znajduje się na stronie szkoły i będzie przesłany również w komunikacie.

Wszystkim  życzę pięknego i słonecznego tygodnia!

Barbara Kalinowski

wychowawczyni klasy 1a