Poświęcenie książeczek, świec i różańców

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszam dzieci i rodziców przygotowujacych się do przyjęcia I Komunii Św. do uczestnictwa w Mszy św w sobotę 3 lutego o godzinie 6.30 pm. Podczas tej Mszy św zostaną poświęcone książeczki, różańce i świecę.

Proszę o odświętne ubranie dzieci, by przeżyły wyjątkowo tę Mszę św, która przygotowyje bezpośrednio do zbliżającej się uroczystości I Komunii św. Dzieci będę siedziały razem w pierwszych rzędach ławek, dlatego też proszę o wytłumaczenie dzieciom, by zachowywały się dobrze w kościele. Proszę też o reagowanie kiedy Wasze dziecko będzie musiało skorzystać z toalety.

Podczas Mszy sw.- na końcu będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu - z racji I soboty miesiaca - w którym również uczestniczymy. Po nabożeństwie będzie - dla chętnych - błogosławieństwo gardeł z racji wspomnienia św. Błażeja.

Książeczki, różańce i świecę będą rozdawane przez panie, pomagające mi w przygotowaniu I Komunii św.

Gdyby były jakieś pytania to będę dostępny podczas wywiadówek, które będę w najbliższy piątek w naszej szkole.

Życzę Wam Bożego błogosławieństwa

O. Tomasz Ryba