02.16.24

1.Naucz sie czytac wiersz pt." Karolina" -str. 126 ( ksiazka). 2. Wyszukaj  w ksiazce 10 wyrazow z dwuznakami i zapisz te wyrazy w zeszycie do jezyka polskiego.Wszystkie dwuznaki podkresl na zielono. 3.Wykonaj cw. 3 -str.101 ( cwiczenia).  4.Dyktando: W czasie zimy dzieci bawia sie wesolo. Pawel i Maciek przygotowali trzy kule sniegowe. Beda lepili balwana. Zrobia nos z marchewki i oczy z wegla. Na glowe wloza  mu stary garnek , a do reki miotle.

Szanowni Panstwo , pragne przypomniec , ze 16 lutego mija termin oddania plakatu na konkurs pt." Moja Szkola " .

Wszystkie prace klas mlodszych mialy byc zrobione w formie plakatu ( forma i technika jest dowolna).

Dziekuej , zycze wszystkim milego tygodnia.