03.15.24

1.Naucz sie czytac -str.161 ( Czytanka). 2.Wykonaj cwiczenia na skopiowanych kartkach ( jedna kartka jest wklejona do zeszytu). 3.Dyktando : Przyszla wiosna. W ogrodku zakwitly przebisniegi.Przylecialy juz bociany . Cala przyroda budzi sie do zycia . Zielenia sie trawy i drzewa.

Szanowni Panstwo , goraco dziekuje za kwiaty od klasy z okazji Dnia  Kobiet oraz czekoladki od ucznia.

Gratulujemy Zosi Jakubowski i Danielowi Bochenek , ktorzy zostali wyroznieni w szkolnym konkursie plastycznym. Dziekujemy im za udzial w konkursie i reprezentowanie naszej klasy.

Serdecznie dziekujemy Radzie Rodzicow , ktora z okazji 20- lecia naszej szkoly zakupila wszystkim uczniom plecaki.

Poniewaz plecaki sa dla wszystkich jednakowe , prosze o podpisanie lub przyklejenie plakietki z imieniem i nazwiskiem ucznia .

Ogromne podziekowania naleza sie pani Agnieszce  Jakubowski , ktora zrobila plakat klas trzecich i nagrala filmik oraz pani Patrycji Palichleb za wykonanie tortu z kredek. Wszystkie te prace byly wystawione na Bankiecie z okazji  Jubileuszu 20 -lecia naszej szkoly. Przedstawiciele roznych organizacji i szkol polonijnych byli pod wrazeniem wystawionych prac. Pani Agnieszce i pani Patrycji uczniowie naszej klasy skladaja serdeczne podziekowanie za pomoc ,  wspolprace i zyczliwosc.

Dziekuje , zycze wszystkim milego tygodnia.