Zadanie domowe # 2 z dnia 22 września 2023 roku

Wykonaj ćwiczenie 4 zamieszczone na stronie 18 naszego podręcznika.

Wrzesień jest miesiącem kończącym okres wakacyjny. Mam nadzieje, że wszyscy mamy wiele niezapomnianych wspomnień z przeżytych wyjazdów, poznanych miejsc i osób. Napisz wypracownanie w którym opiszesz jedno, wyjątkowe przeżycie mijającego lata, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Postaraj, aby Twoje wypracowanie opisywało wybranie wydarzenie jak najobszerniej.

W następny piątek słodką osobą będzie Ania B.

Uwaga: Proszę kilku uczniow, którzy jeszcze nie dostraczyli jeszcze form na rozpoczęcie roku szkolnego o ich wydrukowanie, uzupełnienie i dostarczenie w najbliższy piątek.

Zadanie dla uczniów nieobecnych,spóźnionych lub wychodzących wcześniej:

Ryan, Ania, Oliwia C, Oliwia D, Lila, Amelia, Patryk, Phillip, Victor P., Mateusz, Wiktor S., Natalia i Zuzia

Wykonaj ćwiczenia 1, 2 , 3, 4, 5, 6 i 7 z strony 9 i 10 naszego podręcznka. W razie potrzeby, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w wcześniejszym paragrafie rozpoczynającym się na stronie 4.

Z poważaniem,

Witold Maziarz