Zadanie domowe # 3 z dnia 29 września 2023 roku

Każdy z nas ma ulubioną dyscyplinę sportową, którą uprawia lub lubi ogladąć. Napisz wypracowanie w którym opiszesz swój ulubiony sport i podasz kilka powodów dlaczego właśnie ten sport jest Twoim ulubionym. Pamiętaj, aby Twoje wypracowanie zawierało wstęp, rozwinięcie i zakończenie.

Wykonaj ćwiczenie II, III i IV z strony 22 naszego podręcznika. W razie potrzeby wróć do informacji rozpoczynających się na stronie 19.

Uzupełnij kopie na temat stopniowania przymiotnika otrzymaną w klasie. Uczniowie nieobecni otrzymaja ją w następnym tygodniu.

W następny piątek słodką osobą będzie Oliwia C.

Zadanie dla uczniów nieobecnych, spóźnionych lub wychodzących wcześniej:

Ryan, Artur, Julcia, Antoś, Daniel, Olivia S, Olivier, Sophie, Natalia i Zuzia

Przeczytaj informacje na temat życia i twórczosci Stefana Zeromskiego rozpoczynające się na stronie 19 i wykonaj ćwiczenie I z strony 21 naszego podręcznka.

Udanego tygodnia i do zobaczenia w piątek.

Z poważaniem,

Witold Maziarz