Rejestracja Na Rok Szkolny 2018-2019

Regulamin Rejestracji

Elektroniczna rejestracja oraz płatność na przyszły rok szkolny 2018-2019 z użyciem program FACTS Managment.

1. Należy zarejestrować ucznia/uczniów na stronie FACTS: „Create a username and password”

2. Wybrać plan opłaty za szkołę
    * jednorazowa opłata do 30 kwietnia– koszt $10 od rodziny,
    * dwurazowa opłata do 30 kwietnia 50%, druga wpłata 50% do 30 pazdziernika – jednorazowy koszt $15 od rodziny

3. Od dnia rejestracji do 5 dni otrzymacie Państwo informacje o zatwierdzeniu rejestracji drogą email po czym należy uiścić opłatę do 30 kwietnia oraz zamówić podręczniki w sekretariacie szkoły.

We are pleased to offer you a convenient, online method to enroll in a payment plan with FACTS Management for St Margaret Mary Polish School.

REJESTRACJA ONLINE... kliknij tutaj

Informacje jak dokonać rejestracji... w formie PDF

Simple Steps to Enroll in a Payment Plan Online:

• If you have an existing FACTS username and password, select "Sign In".
  • If you are a new FACTS user please select "Create username and password" to begin.
  • Then click on the Set Up a Payment Plan link. Select the appropriate school year. Complete the steps as prompted.

UWAGA!! W przypadku niezamówienia podręczników bądz nieuiszczenia opłaty rejestracja będzie unieważniona.

Rejestracja dla uczniowiów spoza szkoły, którzy jeszcze nie uczęszczali na zajęcia rozpocznie się 4 maja.

Przedwczesna rejestracja powoduje pobranie $50 oraz nie gwarantuje miejsca w szkole.

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować do:

• Sekretariatu szkoły pod numerem telefonu (224) 436-0320 lub w czasie zajęć szkolnych
  • Zastępcy dyrektora, pani Agnieszki Kostrzewy (224) 600-0406

Dyrekcja i Zarząd

Copyright © 2009-2015 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.